Bulut Santralde Nelere Dikkat Edilmeli?

Bulut Santralde Nelere Dikkat Edilmeli?

Bulut Santrallerle birlikte sürekli bakım ve donanımsal güncelleme gerektiren, ek maliyet kalemleri oluşturan, eski geleneksel iletişim teknolojileri ile çalışan telefon hattı ihtiyaçları ortadan kalkmış durumda. Siz de çağı yakalamak, son teknolojiler ile dünyaya doğru ve hızlı bir biçimde entegre olmak istiyorsanız Bulut Santral Sistemlerine geçerek bu türden sorunlarınızı tamamen çözebilirsiniz.

Bulut Santral Nedir?

Bulut Santral Sistemi çok kısa olarak tanımlamak gerekirse yalnızca bir yazılımdır. Bulut Santral, temel olarak internet tarayıcınız üzerindeki bir sitedir ve bir site arayüzü ile çalışır.

Daha teknik anlamda Bulut Santral, internet bağlantınız üzerinden çalışan ve VoIP teknolojisi kullanan gelişmiş özelliklere sahip, yazılım tabanlı bir IP Santral sistemidir. Bulut Santralinizi ister servis sağlayıcınızın size atadığı bir sunucu üzerinden, dilerseniz kendi sunucularınız üzerinden kullanabilirsiniz.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir Bulut Santral Sistemi alırken servis sağlayıcınızın size aşağıdaki özellikleri sunduğundan emin olmalısınız.

  • Bulut Santral sizi fiziksel ve sınırlı analog hat altyapısından kurtararak VoIP sistemi ile ihtiyacınıza göre ölçeklendirebileceğiniz bir teknolojiyle tanıştırır. Bu teknoloji ile sayısız dahili kullanıcı oluşturabilir, dilediğiniz kadar şubeyi tek bir yazılımsal santral üzerinden yönetebilirsiniz. Herhangi bir ek SIP lisansına sahip olmadan, tek numara ile aynı anda sınırsız sayıda çağrı alır ve gönderirsiniz.
  • İş telefon sisteminizi bir Bulut Santrale taşımak çok basittir. Kurulumu hızlıdır ve servis sağlayıcınız tüm ofisleriniz, saha ve uzak çalışanlarınız için sorunsuz bir geçiş sağlamanıza yardım eder.
  • Bulut Santral Sistemi temsilciniz, kaç adet IP telefona ihtiyaç duyduğunuzu belirlemede size yardımcı olmakla görevlidir.
  • Bulut Santral Sistemine geçişinizde elinizde bulunan IP telefonları Bu sizi ek bir maliyetten kurtaracaktır.
  • Bulut Santral Sistemleri ile birlikte 0850’li hatlar kullanabilir, ücretsiz görüşmeler yapabilirsiniz.
  • Bulut Santral Sistemi satın aldığınız sizin tek yapmanız gereken, IP telefonlarınızın enerji ve internet bağlantısını yapmak olacaktır. İşletmeniz büyüdüğü sürece yeni kullanıcı ve yeni IP telefonlar eklemek de bu kadar kolaydır. Bulut Santraller, santral kapasitenizi ihtiyacınıza göre ölçeklendirebileceğiniz bir teknoloji sunarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir